astronout
zoho
Zoho Commerce, işletmelerin kendi e-ticaret web sitelerini oluşturmasına, siparişleri kabul etmesine, envanteri takip etmesine, ödemeleri işlemesine, nakliyeyi yönetmesine ve markalarını pazarlamasına olanak tanıyan bir e-ticaret platformudur. Bir ajansa veya kodlama deneyimine ihtiyaçları yoktur, ancak yine de sayısız ekosistem entegrasyonunun avantajlarından yararlanırlar.

Neden ZOHO?

Zoho Commerce içinde aşağıdakileri ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz

  • Ürünler, SKU'lar fiyatlandırması
  • Siparişler ve ödemeler
  • Dpd, DHL, FedEx, Parcelforce, Ups, Yodel ve daha birçok gönderi kanalları ile entegrasyonlu teslimat
img174
  • Satın alma siparişleri ve indirimli alışveriş ile stok yönetimi
  • Etsy, Ebay ve Shopify'da satış yapmak için mağazanızı bağlayabilme ve bireysel fiyatlandırma belirlemek için tüm çevrimiçi mağazalarınızı tek bir yerden yönetebilme

Ne Teklif Ediyoruz?

Sorunsuz Uygulama – Veri temizleme, mağaza kurulumu, envanter sistemi ve ödeme portalı konularında yardım, dağıtımın teknolojiyi ve e-ticareti başarılı bir şekilde bir araya getirmesini sağlamak için ne gerektiğini biliyoruz. Ekibimiz, stok yönetimi, stoksuz nakliye, çevrimiçi mağazalar ve bu sinir bozucu terkedilmiş alışveriş arabaları konularında işletmelere yardımcı olmak için birçok deneyime sahiptir.
img175
Eğitim – Bir çevrimiçi mağaza oluşturmak kolaydır ancak devam eden bir mağazayı yönetmek zor olabilir. Sistemdeki tüm kullanıcıları ve eklemek istediğiniz yeni bir ürün ve hizmette bu son dakika ince ayarları nasıl yapacağınızı eğitmek için buradayız. Parmaklarınızın ucunda sahip olduğunuz teknolojiden en iyi şekilde yararlanmak.

Tabii ki mobil duyarlı.

Evet kesinlikle. İstenileni seçebilirsiniz.

Google/apple pay ve diğer cüzdanlara izin vermek için ödemeler şerit üzerinden yapılabilir. Anlık ödemeler için Paypal'ı etkinleştirebilirsiniz. BACS ve transferlere de izin verebilirsiniz.

Tek ihtiyacınız olan ürünlerinizin bir elektronik tablosu ve size üzerinde çalışabileceğiniz bir şablon verebiliriz.

Tabii ki bu zaten sizin için sistemde yerleşiktir ve denetlenebilir.

Tabii ki bu zaten sizin için sistemde yerleşiktir ve denetlenebilir.
Plan Seç... 

Plan seç

Aylık Yıllık

Starter

27$ Başlayın

Professional

75$ Başlayın

Advanced

175$ Başlayın