1C-Bitrix: Site Yönetimi

Siteler ve çevrimiçi mağazalar için profesyonel yönetim sistemi.

Bize ulaşın

Neden "1C-Bitrix: Site Yönetimi" seçmelisiniz?

275.000'den fazla şirket, sitelerini şimdiden platformumuzda oluşturdu..

1C ile entegrasyon

Mallar, siparişler, müşteriler ve karşı taraflar için mağazanızın 1C ile iki yönlü veri alışverişi. Değişim gerçek zamanlı olarak çalışır.

Hız ve güvenilirlik

Hızlı sayfa yükleme için tescilli patentli teknoloji. Bulut depolama desteği. Yükün sunucular arasında dağıtılması.

Emniyet

Sistem güvenliğini sağlamak için bir dizi teknik çözüm. Çoğu saldırıya karşı çeşitli düzeylerde koruma.

"1C-Bitrix: Site Yönetimi" ürünü 5 lisans içerir - «Старт», «Стандарт», «Малый бизнес», «Бизнес» ve «Энтерпрайз». Her birinin işlevselliğini açıkça gösteren kullanışlı, ayrıntılı lisans karşılaştırma tablosuna göz atın.
Genel bilgi:
"Старт", kendi internet projenizi oluşturmanıza veya en az zaman ve parayla yeni bir sisteme aktarmanıza olanak tanır. Bu lisansla, uzmanların yardımı olmadan basit web siteleri ve açılış sayfaları oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Sistem, temel yapılandırma ve kaynak geliştirme için gerekli tüm araçları içerir.
"Стандарт", bir kurumsal portal için en gerekli araçlardan oluşan bir settir. Lisans, sınırsız sayıda web sitesi ve açılış sayfası oluşturmanıza, çok sayıda belge ve çeşitli sayfalarla çalışmanıza ve ayrıca ziyaretçilerin birbirleriyle iletişimini izlemenize ve kontrol etmenize olanak tanır.
"Малый бизнес", "Çevrimiçi mağaza" temel modülünü içerir. Kataloğa istediğiniz sayıda ürün yerleştirmenize, siparişleri, indirimleri, teslimatı yönetmenize ve mağazayı 1C ve Yandex.Market ile entegre etmenize olanak tanır. Lisans, tam teşekküllü bir çevrimiçi mağaza çalıştırmanıza, site içeriğini yönetmenize, müşteri siparişlerini kabul etmenize ve işleme koymanıza yardımcı olacaktır.
"Бизнес" - çevrimiçi satışları geliştirmek, dönüşümü ve karlılığı artırmak için ek fırsatlara sahip çevrimiçi mağazalar için bir lisans. Küçük İşletme lisansının avantajlarına ek olarak, bayi satışları, elektronik eşya satışı, ortalama çeki (setler ve kitler) artıracak araçlar oluşturma, bir sadakat programı ve bağlı kuruluş programları başlatma, gelişmiş raporlamayı kullanma fırsatına sahip olacaksınız.
"Энтерпрайз", orta ve büyük çevrimiçi mağazalar, bölgesel ve federal zincirler için maksimum işlevselliğe sahip bir lisanstır. Tek bir kontrol merkezi ile tüm varlık kanallarında çevrimiçi satışlar oluşturmanıza, işinizi kısıtlama olmadan ölçeklendirmenize, daha iyi entegrasyon ve en yüksek hizmet kalitesi için şirketin altyapısına bir çevrimiçi mağaza entegre etmenize olanak tanır. Enterprise, 1C-Bitrix-in VIP desteğiyle 7/24 çevrimiçi iş için yüksek performanslı ve hataya dayanıklı bir çözümdür.
İhtiyaçlarınızı değerlendirin ve gerekli parametrelere sahip bir lisans seçin.
Hangi lisansı seçeceğiniz konusunda şüpheniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin. Doğru seçimi yapmanıza yardımcı olmaktan her zaman mutlu olacağız.

Bir çevrimiçi mağaza oluşturmak, Малый бизнес, Бизнес ve "Энтерпрайз lisanslarında mevcuttur.
Ayrıca, özellikle en işlevsel çevrimiçi mağazalar için, 1C-Bitrix: Site Yönetimi ve Bitrix24-ün yeteneklerini birleştirerek çevrimiçi satışlar için kendi e-Ticaret platformunu geliştirdi.

Biz sizin için web sitesi ve portal uygulaması için yardımcı olmaktan memnun oluruz.

Bu durumda size 2 seçenek sunuyoruz:
1. Düzeltmeler ve özelleştirmeler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
2. Lisansınızı daha gelişmiş özellikler içeren bir lisansa da yükseltebilirsiniz.

Abonelik ücreti yoktur.
1C-Bitrix yazılım ürününü satın aldıktan sonraki bir yıl içinde, ürün kopyanız için yayınlanan tüm güncellemeleri ücretsiz olarak indirebilir ve kurabilirsiniz.
Bir yıl sonra güncellemeleri almaya devam etmek istiyorsanız lisans yenileme satın almanız gerekecektir.
Lisans bitiş tarihi ne olursa olsun lisans bedelinin %25'i karşılığında uzatma satın alabilirsiniz. Lisans faaliyeti sona ermeden önce yenileme etkinleştirilerek, süresi sona erme tarihinden itibaren 1 yıl uzatılır.
Lisans faaliyeti sona erdikten sonra yenileme faaliyete geçerse, süresi aktivasyon tarihinden itibaren 1 yıl uzar. Bir önceki dönemin tamamı için çıkan tüm değişiklikleri ve güncellemeleri kullanmadığınız sürece ve satın alma tarihinden itibaren bir yıl daha indirip yükleme olanağına sahip olursunuz.

Bir lisans satın aldıktan sonra, tüm özelliklerini bir yıl boyunca kullanabilirsiniz.
Bir sonraki yıl için uzatma satın almasanız bile, lisans faaliyet yılı sona erdikten sonra site kapanmaz ve çalışmaya devam eder.
Programı kullanma hakkı için ödeme yaptıktan sonra, aynı anda iki lisans alırsınız:
1. Стандартную- Ürünü kullanmanıza, güncellemeler almanıza, Marketplace'ten çözümler yüklemenize olanak tanır. Geçerlilik süresi bir yıldır. Bundan sonra, bir uzantı gereklidir.
2. Ограниченную- Pazar yerinden güncellemelere ve çözümlere erişim olmadan ürünü kullanma hakkı verir. Sınırlı lisans, yazılı bir sözleşme kapsamında değil, EULA (Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi) kapsamında verilir ve muhasebeleştirilmez. Amacı, yazılım ürününün müşteri tarafından bir yıllık süre sonunda kullanılmasının yasallığını teyit etmektir.

1C-Bitrix yazılım ürününün standart teslimatı, sınırsız sayıda site için bir lisans içerir («Первый сайт» ve «Старт» lisansları hariç). "1C-Bitrix: Site Yönetimi" nin bir kopyasını satın alarak, örneğin, seçilen sürümün işlevselliğine göre Rusça ve İngilizce bir kaynak veya bir kurumsal web sitesi ve bir çevrimiçi mağaza oluşturabilirsiniz.

1C-Bitrix platformunda siteleri barındırmak için, 1C-Bitrix: Site Yönetimi ve 1C-Bitrix24 ürününün teknik gereksinimlerini karşılayan herhangi bir hosting uygundur.
Başlangıç
En popüler
Küçük işletme
İş
Kurum
6 200 руб.
17 900 руб.
40 900 руб.
83 900 руб.
Siteler24
Site sayısı 2 ∞* ∞* ∞* ∞*
Sayfa sayısı
Sosyal ağ
Stok kontrolü 1 склад
Veri tabanı MySQL MySQL MySQL MySQL MySQL
Buluta otomatik yedekleme 2 Гб 2 Гб 4 Гб 10 Гб
İzin verilen sunucu sayısı 1 1 1 1 от 4
Bitrix24 ile entegrasyon
Proaktif Savunma
Web Formları
A/B testi
E-posta pazarlama
Web analizi

1-C Bitrix ?