İş Ortaklarımız

İşbirliği Platformu

Bitrix24, bulutta ve şirket içi açık kaynak ile kullanılabilen CRM, proje yönetimi, iletişim ve işbirliği platformudur.

İşbirliği Platformu

1C Bitrix24, bulutta ve şirket içi açık kaynak ile kullanılabilen CRM, proje yönetimi, iletişim ve işbirliği platformudur.

Proje Yönetimi Yazılımı

Her şeyi tek bir çalışma alanında yöneten, dakikalar içinde kurulabilen, otomasyonlarla zaman kazandıran bir platformdur.

Proje Yönetimi Yazılımı

Ekibinizin ihtiyaçlarına göre esnek proje yönetimi ile her türlü çalışmayı planlayın, izleyin ve yönetin.

Firmao

Firmao, pazarlama ve müşteri hizmetlerini birleştiren popüler bir çevrimiçi CRM sistemidir.Firmao, CRM VoIP telefonu ile entegre bir müşteri ilişkileri yönetimi CRM yazılımıdır. Küçük şirketler için en iyi yönetim sistemidir.

ERP

Odoo, CRM, e-ticaret, faturalama, muhasebe, üretim, depo, proje yönetimi ve envanter yönetimi dahil olmak üzere bir iş yönetimi yazılım araçları paketidir.

Ortak İş yeri

Ekibinizin ihtiyaçlarına göre esnek proje yönetimi ile her türlü çalışmayı planlayın, izleyin ve yönetin.

Otomasyon Platformu

Robomotion, size sıradan ve tekrarlayan görevlerinizi otomatikleştirmeniz için araçlar sunar. Kullanıma hazır uygulamalarımızla başlayabilir, kendi otomasyonlarınızı oluşturmak için şablonlarımızı kullanabilir veya özel otomasyonlarınız için bir uzman yardımı alabilirsiniz!

Müşteri Hizmetleri Yazılımı

Freshworks, işletmeler için bulut tabanlı yazılım çözümleri oluşturur. Freshdesk olarak kurulan şirket, satış CRM yazılımından işe alım araçlarına ve müşteri destek yazılımına kadar uzanan bir ürün yelpazesine sahiptir.

Pazarlama Otomasyonu Platformu

Related Digital, önde gelen çok kanallı kampanya yönetimi çözümü sağlayıcısıdır; Dünyanın önde gelen birçok markası için geniş bir yelpazede sınıfının en iyisi dijital pazarlama teknolojileri ve etkileşimli hizmetler sunar.

E-Ticaret Çözümleri

IdeaSoft, web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunmayı ilke edinmiş Türkiye'nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısıdır.

Telefon Sistemi

3CX, SIP (Oturum Başlatma Protokolü) standardına dayalı, yazılım tabanlı bir özel şube değişimidir (PBX). Dahili abonelerin genel anahtarlamalı telefon ağı (PSTN) veya İnternet Üzerinden Ses Protokolü (VoIP) hizmetleri aracılığıyla arama yapmalarını sağlar.

Yazılım Geliştirme

Microsoft, bilgisayar yazılımı, tüketici elektroniği, kişisel bilgisayarlar ve ilgili hizmetler üreten bir teknoloji şirketidir. Microsoft, bilgisayar yazılımı, bilgisayar donanımı, mobil ve oyun sistemleri ve bulut hizmetleri alanında lider bir global satıcıdır.

Açık Kaynak Çözümü / Yazılım Geliştirme

Red Hat, yüksek performanslı Linux, bulut, konteyner ve Kubernetes teknolojileri dahil olmak üzere dünyanın önde gelen kurumsal açık kaynak çözümleri sağlayıcısıdır.

Entegrasyon hizmeti

Wazzup, WhatsApp, Telegram ve Instagram'ı CRM ile entegre eden bir hizmettir. Artık 5 dakikada CRM sistemine bağlanmak mümkün olacak. Wazzupla CRM kullanımı daha kolay ve daha hızlı hale geliyor. Sistem hızlı çalışır, satış temsilcilerinin ek çabasını gerektirmez.

Bulut Barındırma Sağlayıcısı

Ekibinizin zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan bir uygulama sunucusuyla daha hızlı devreye alın ve daha kolay ölçeklendirin. Hızlı, güvenli ve güvenilir bulut altyapı çözümlerini kullanmaya başlayın.

Siber Güvenlik Çözümleri

Kaspersky, bir siber güvenlik şirketidir. Kaspersky'nin güçlü güvenlik sistemi deneyimi, dünyanın her yerindeki işletmeleri, kritik altyapıları, hükümetleri ve tüketicileri korumak için sürekli olarak yenilikçi güvenlik çözümleri ve kapsamlı hizmetler sunuyor.

Barkod Teknolojileri

Zebra Technologies, barkod yazdırma ve yazıcılar, RFID, yazılım ve donanım dahil olmak üzere RTLS teknolojisinde dünya lideridir.

ERP

CRM, e-ticaret, faturalama, muhasebe, üretim, depo, proje yönetimi ve envanter yönetimi dahil olmak üzere bir iş yönetimi yazılım araçları paketidir.

Proje Yönetimi Yazılımı

Daha iyi yönetim, daha iyi sonuçlara eşittir.
Sayfalar arasında geçiş yapmaya elveda deyin ve sonunda işinizi daha iyi organize edin.

Kadıoğlu Bilgisayar, Xerox ofis ürünleri ve sarf malzemeleri Türkiye distribütörü, OKI ürünleri sarf malzemeleri Türkiye distribütörü, Epson sarf malzemeleri, yazıcı ürünleri ve projeksiyon ürünleri Türkiye distribütörü, Canon sarf malzemeleri Türkiye distribütörü, HP Gold partner, Lexmark, Brother gibi markalarında dağıtıcısıdır.

Çözüm Web Market, her biri kendi alanında önemli markaların Türkiye distribütörlüklerini alarak toptancı ve bayi kanalına dağıtımını yapmaktadır. Kamu ve özel sektör kurumsal pazarına hizmet vermek amacıyla ihtiyaç duyulan ürünlerin tedarik, proje ve danışmanlık faaliyetlerini yürütmektedir.

Baburtech Teknoloji, Dünya markalarının ürün satış, parça tedarik, onarım ve bakım işlerini sağlıklı bir süreç çerçevesinde sürdürür. Müşteri talep, sorun ve memnuniyeti üzerine ülke çapında birçok nihai tüketici ve teknik servise hem direkt hem de dijital mecralarda hizmet vermektedir.

Soneks Bilgisayar, tüm marka model laptop, notebook, masaüstü ve oyun bilgisayarları, barkod ürünleri, yazıcı ve tarayıcı sistemleri satışını, notebook tamir bakım onarım ve notebook yedek parça ve toplama bilgisayar sistemleri satışını gerçekleştirmektedir.

Pencere, müşterilerine çeşitlilik, hız, 7x24 erişim, fiyat ve ödeme esneklikleri, deneyim, avantaj ve bilgiyi sunmaktır. Binlerce teknoloji ürününü en iyi fiyatlarla sağlar. Pencere.com sahip olduğu ürünler ile ilgili kaliteli ve geniş içeriğe sahiptir.

PC Bayi, bilgisayar, güvenlik ve perakende teknoloji firmalarına ürün sağlamak için kurulmuştur. Müşteri odaklı yaklaşım ve kazan kazan ilkesini benimseyerek her yıl büyüyen bir şirket olarak dikkat çekmektedir. 200'ün üzerinde küresel markanın iş ortaklığı ile hizmet vermektedir.

Tonersepeti, kendi alanında lider konumunda olmakla birlikte müşteri portföyünü gün geçtikte arttırarak yoluna devam etmektedir. Yetenekli ve piyasaya hakim ekip ile müşteri portföyünü kısa zamanda arttırarak yazıcı ve toner pazarlaması alanında önde gelmektedir, referansları ile ihracat da yapmaktadır.

Denge Bilgisayar, Türkiye genelindeki bilişim firmalarına kişisel bilgisayar ve parçaları, sunucu ve ağ ürünleri, yazılım ürünleri, çevre birimleri, tüketim malzemeleri, tüketici elektroniği ve güvenlik ürünleri gibi birçok teknolojik ürün grubunun satış, pazarlama, tedarik ve lojistiğini yapmak üzere kurulmuş bir dağıtım şirketidir.

Datadog, bulut uygulamaları için gözlemlenebilirlik ve güvenlik platformudur

SIP (Oturum Başlatma Protokolü) standardına dayalı, yazılım tabanlı bir özel şube değişimidir (PBX). Dahili abonelerin genel anahtarlamalı telefon ağı (PSTN) veya İnternet Üzerinden Ses Protokolü (VoIP) hizmetleri aracılığıyla arama yapmalarını sağlar.