robomotion

Yazılım Robotlarının Dijital İş Gücü.

Robomotion, size sıradan ve tekrarlayan görevlerinizi otomatikleştirmeniz için araçlar sunar. Kullanıma hazır Uygulamalarımızla başlayabilir, kendi otomasyonlarınızı oluşturmak için Şablonlarımızı kullanabilir veya Özel otomasyonlarınız için bir uzman yardımı alabilirsiniz!

Ücretsiz deneyin

Dünya çapında 7000'den fazla ekip

robomotion-logos

API'lerle Sınırlı Değilsiniz

Robomotion, yalnızca bulut tabanlı bir API bağlayıcısı değildir. Düşük kodlu Akış Tasarımcımızla herhangi bir Web Sitesini veya Web Uygulamasını otomatikleştirebilir ve kendi otomasyon akışlarınızı oluşturabilirsiniz.

robom-social

Şablonlarımızdan öğrenin ve kendi akışlarınızı oluşturun!

Özel Otomasyona mı ihtiyacınız var?

Tekrarlayan görevlerinizi bir yazılım Robot çalışanına devretmek istiyorsunuz, ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz, kendi otomasyonlarınızı oluşturmak için kaynaklara veya teknik bilgiye sahip misiniz?

Masaüstü otomasyonları ile: Bilgisayarınızdaki çeşitli uygulamaları Robomotion ile bağlayabilirsiniz. Outlook ve Excel'den SAP'ye, Slack'ten Telegram'a—olasılıklar sonsuzdur. Kendi iş akışlarınızı otomatikleştirmek ve Windows, Mac ve Linux Masaüstünüzde çalıştırmak için bu uygulamaları entegre edebilirsiniz. Web otomasyonları ile: Bir web sitesindeki hemen hemen her görevi yapmak için manuel veri girişi görevlerini otomatikleştirebilir, veri girebilir veya kazıyabilir, raporlar oluşturabilir, adımları otomatikleştirebilirsiniz. Bankanızın web sitesine giriş yapabilir, ekstreleri indirebilir, muhasebe yazılımınıza giriş yapabilir ve verileri girebilirsiniz. API otomasyonları ile: Herhangi bir uygulama web hizmeti veya API'leri ile entegre edebilirsiniz. SEO aracı API'leri ile trendleri arayın, üçüncü taraf Yapay Zeka API'leri ile içerik oluşturun ve Wordpress'e bir makale yüklemeyi ve yayınlamayı otomatikleştirin.
mark
“Satıcılardan sağlayıcının fiyatlarını ve stoklarını almak için 6 bot oluşturdum ve bunları tek bir CSV dosyasında birleştirip satın alınabilecek daha ucuz ürünleri (stokla birlikte) topladım. Bunu müşterime günde 4 kez teslim ediyorum. Bunu web sitesinde kendi fiyatlarını ve stoklarını güncellemek için kullanıyorlar. 59.000 ürünü olduğu için kolay değil, bazıları stokta ve bazıları dropshipping yapıyor, ama... Web sitesini her gün güncelleyen 14 kişilik ekipten daha fazlasını yapıyorum. Umarım işiniz için biraz ilham alırsınız.”

- SEMsacional

“Mükemmel desteği olan harika bir ürün. Kendiniz kullanmak istiyorsanız bir öğrenme eğrisi var, ancak alacağınız destek, temel eylemleri oluşturmak için yeterli olmalıdır. Muhtemelen Robomotion ile ilgili en iyi şey, çoğu durumda kullanım potansiyelini yalnızca hayal gücünüzün sınırlandırmasıdır..”

- Adam_G

“Kurucuların ve ekibin, sorunları gerçek zamanlı olarak çözmenize yardımcı olan discord kanalındaki inanılmaz desteği. Mükemmele yakın zamanlama Linux/Mac ve Windows'a yükleme yeteneği Süper hızlı hata düzeltmeleri ve süreçleri ölçeklendirmeye ve taşımaya yardımcı olmak için olağanüstü destek.”

- Kris R

“Bu araç, otomasyon oluşturmak için harika. Çok fazla B2B pazarlaması yapıyorum ve bu aracı işimde maliyetleri önemli ölçüde azaltmak için kullanabildim.”

- modfox

“Ben bir geliştirici değilim, bu nedenle RPA yazılımım için düşük kod çözümüne ihtiyacım vardı. Kodsuz çözümler çok sınırlayıcıydı, bu bana ihtiyacım olanı verdi. Bu yazılımı biraz web kazıma yapmak için kullanıyorum ve hiç deneyimim olmadığı için... Üzerinden geçmem için bir öğreticiye sahip olduğum için çok mutluydum... eğer bu yeterince spesifik değilse, o zaman onların bölümüne gidebilirim. discord sunucusu ve soru sor ve orada tam ve çok aktif bir topluluğa sahipler ve sorularınızı yanıtlamak ve takıldığınız sorunları çözmenize yardımcı olmak için oradalar.”

- Darrell S

“Temel defter tutma, pazarlama ve veri kazıma iş akışlarını otomatikleştiriyorum. Bu çok büyük bir zaman tasarrufu ve KESİNLİKLE BUNU SEVİYORUM! (hevesim için üzgünüm ama araç gerçekten harika bir araç)”

- Philip F

capterra
Soruların var? Cevap vermeyi çok isteriz!
Yazılım robotlarını kiralamaya hazır mısınız?
arrow-down