Hakkımızda... 

Buta Grup Medya Bilişim Teknoloji A.Ş. tam kapsamlı bilişim grubudur.

Daha çok

Buta Grup Medya Bilişim Teknoloji A.Ş. tam kapsamlı bilişim grubudur. Yaratıcı ekibi, müşterilerinin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarına hizmet vermektedir.
Firmanın kurumsal kimliğinin oluşturulmasından başlayıp sosyal medya yönetimi, web tasarım/yazılım, E-Ticaret, grafik tasarımı, marka korunumu, dijital pazarlama, yazılım geliştirme, danışmanlık gibi alanlarda işler yapmaktadır.
Tüm projeler anahtar teslim veya tek iş olması fark etmeksizin stratejik planlar doğrultusunda güçlü bir şekilde başlar, başarılı bir süreç yönetimiyle devam eder. Sonuç olarak müşteri sadece isteklerine göre zenginleştirilerek hazırlanan işlere onay verir. Buta Grup tüm bunları mümkün olan en düşük bütçeler ile yapar!

Dijital Dönüşüm
Yolculuğunuza Eşlik Ediyoruz.

Müşterilerimizin hayallerini kendi hayallerimiz gibi görür öyle işe başlarız.

Daha çok

Müşterilerimizin hayallerini kendi hayallerimiz gibi görür öyle işe başlarız. Müşterimizin parasını kendi paramız gibi görür, boşa harcamayız.
Farklı ol ya da yok ol prensibini temel ilkemiz varsayarız. Önce işi, sonra hedef kitleyi anlarız, her fikri ona göre düşünürüz. Sektörde yapılan işleri takip ederiz, yapılmamışı ararız.
Müşterilerimizin rakiplerini referans alır ancak rakip olarak görmeyiz. Sağlam bir ekip olmanın, başarının temel taşı olduğunu biliriz. Müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurarız. Müşterilerimizin sayısına değil kalitesine önem veririz. Samimi olmayı severiz, ama ciddiyetsizliği kabul edemeyiz. İlk önce araştırırız, hayallerinizi hayal ederiz ve sonra işi yaparız. Meraklıyız, okuruz.