logo

MOBİL BİLGİSAYARLAR VE TABLETLER

ZEBRA BİLGİSAYARLARI VE TABLETLERİ, EN İYİ ŞEKİLDE ÇALIŞMANIZ İÇİN SİZİ DESTEKLER.

En büyük ve en hızlı büyüyen portföy - üstelik her biri, tanıyacağınız sezgisel ara yüze sahip. İş için tasarlanmış - sağlam ve ultra güvenli, üretkenliği hızlandırmak ve çalışma anında karar alımını geliştirmek için özel bir yazılım, uygulama ve özellik setine sahip. 50 yıldan fazla bir süredir, dayanıklı mobilite alanında rakipsiz global pazar lideri olduk ve daha fazla kurumun, Zebra’ya dünyadaki diğer tüm üreticilerden daha fazla güvenmesinin nedeni de bu.

YAZICILAR

SORUNSUZ VE GÜVENLİ BASKI. ZEBRA.

Yazıcı arızalarıyla kaybedecek zamanınız yok. Yazıcılar kusursuzca, neredeyse hiç farkedilmeyecek şekilde çalışmalıdır. Onlar bozulursa, operasyonlarınız da aksar. Bu stresten Zebra ile kurtulun. Zahmetsiz olmak üzere tasarlanmış Zebra yazıcılar, size iç rahatlığı ve gerçek bir koruma hissi sunan otonomi, zeka ve diğer markaların aksine, güvenlik özellikleri sağlar.

BARKOD OKUYUCULAR

KESİNTİSİZ BARKOD OKUTMA. SÜRPRİZ YOK. OKUTUN.

Her barkodu, her yerde ve her koşulda okuyun. Zebra ile yırtık barkodlar ya da zorlu ortamlardan endişe etmeyeceksiniz. Zebra barkod okutma özellikleri her türlü barkod okuma durumu ve zorlukla baş eder, üstün izlenebilirlik ve gerçek zamanlı analizler sunar. 50 yılı aşan sahada kanıtlanmış inovasyonla sınırsız ve her türlü zorlukla başa çıkabilen Zebra güvenlik anlayışına sahip olun.

Herkes ve her şey: Görünür, Bağlantılı ve Optimize

Hakkımızda daha fazla bilgi edinin

Çalışanlarınızı Destekleyin

Cihazlarımız,yazılımlarımız ve hizmetlerimiz çalışanları,her dakika,her gerçek zamanlı veri ve işiniz için aldıkları her karardan en iyi şekilde faydalanabilmeleri için destekler.

Her şeyi birbirine bağlayın

Zebra çözümleri,birbiriyle iletişim kurabilen ve zaman içinde ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde gelişen entegre platformalardan oluşan zengin bir ekosisteme sorunsuz bir şekilde uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Verilerle daha fazlasını yapın

Gerçek zamanlı, veri destekli içgörüler çok önemlidir. Çözümlerimiz,çalışanlara eyleme geçmek için ihtiyaç duydukları kritik bilgileri ihtiyaçları olan zaman, yer ve şekilde sunar.