miro-fixed
ÜCRETSİZ DENE
miro-logo

Bir hayal ile başlayın ve bir sonraki büyük işinizi çıkarın.

İnovasyonun görsel çalışma alanı Miro ile daha hızlı oluşturun, yineleme yapın ve tasarlayın.

miro-main

Sıradaki büyük gelişme mi? Sorun değil. Geleceğin üç basit anahtarı var.

Strateji oluşturun ve planlayın

Müşteri ihtiyaçları ve şirket stratejisiyle kesintisiz uyum sağlayın. Hedefleri ve girişimleri tanımlayın, öncelikleri ve bağımlılıkları görselleştirin ve son olarak planlarınızın nasıl gerçeğe dönüştüğünü izleyin. Çalışma alanınız hiç tükenmemesi her şeyi kolaylaştırır.

strategy-plan

Müşteri merkezli çözümler tasarlayın

Müşteri merkezli bir yaklaşımı teşvik edin ve herkesin kullanışlı bilgiler bulabileceği, bu bilgileri şemalar ve tablolar ile şekillendirebileceği ve tamamını merkezi bir noktada paylaşabileceği ortak bir ekip alanı oluşturun.

strategy-plan

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi geliştirin

Şema oluşturma, gerçek zamanlı veri görselleştirme ve atölye çalışması kolaylaştırma gibi inovasyona yönelik olarak tasarlanmış eksiksiz bir özellikler paketiyle pazara sunma süresini kısaltın. Miro ayrıca tahmin ve retrospektifler gibi çevik uygulamalar ile yaygın kullanılan ürün geliştirme süreçleri için entegre destek sunar.

strategy-plan

Tüm şirketinizi tek bir güvenli platformda birbirine bağlayın

Miro, çekirdeğini oluşturan kurumsal ölçekli güvenlik sayesinde kuruluşların Sıfır Güven (Zero Trust) güvenlik felsefesini benimsemesine yardımcı olur. Hassas veriler için gelişmiş güvenlik entegrasyonları, sağlam veri yerleşimi ve yönetişim çözümlerinin yanı sıra WCAG 2.1 standartlarının AA Seviyesi Başarı Kriterini hedefleyen bir erişilebilirlik programı sunuyoruz.

secure-platform

Miro'yu denemek için 60 milyon nedenden 4'ü

Tüm dünya genelinde büyük ve küçük şirketler bize güveniyor
miro-iso

ISO

ISO-27001 kurumsal ölçekli güvenlik

miro-g2

#1

G2 üzerinde Görsel İşbirliği Platformu

miro-fortune

99%

Fortune 100 şirketi Miro müşterisi

miro-earth

60M+

Kullanıcı dünyanın dört bir yanında Miro kullanıyor

Altı temel beceri. İnovasyonu hızlandırmanın altı yolu.

Miro, şema oluşturmadan atölye çalışmalarına ve yazılan kodları gözden geçirmeye kadar inovasyonun tüm aşamaları için hazırlanmış ileri düzey yetkinlikler içeren araç paketlerini büyük ölçekli işbirliğine yönelik tasarlanmış tek bir entegre çalışma alanında sunarak araç silolarını ve maliyetleri ortadan kaldırır.

Atölye çalışmaları ve farklı zamanlarda işbirliği

Kapsamlı ortak çalışmalar için daha hızlı, katılımcı ve üretken geri bildirim döngüleri kullanmaya başlayın. Slaytları, gerçek zamanlı veri görselleştirmelerini, eylemleri ve şemaları bir araya toplayarak doğru kararlar almak için ihtiyacınız olan her şeyi tek bir panoda bir araya getirmiş olacaksınız.

workshop

Diyagram oluşturma ve iş süreci haritalama

Karmaşık sistemleri, fikirleri, organizasyon şemalarını görselleştirmeye yönelik kullanıcı dostu ve basit çalışma alanımız ekiplerin bu aracı daha hızlı kullanmaya başlamalarının, zaman alan görevleri otomatize etmelerinin yanı sıra ürünleri ve yazılımları pazara daha hızlı taşımalarına olanak tanır.

diagramming-mapping

Miro Assist (BETA)

Miro Assist zahmetli görevleri otomatize etmenize ve fikir üretirken veya geliştirirken düşüncelerinizin ufkunu genişletmenize yardımcı olur. En yeni yapay zeka modellerinden güç alan Miro Assist, işleri hızlandırır ve bu sayede ekipler de analize, ekip uyumu sağlamaya ve görevleri yerine getirmeye odaklanabilir.

miro-ai

Görsel proje yönetimi

Karmaşık projeleri bir bakışta görselleştirerek iş teslimini hızlandırın ve iş sonuçlarını iyileştirin. Miro Kartları, Kanban'lar ve Akış Şemaları gibi dinamik görsel araçları kullanarak ve Smartsheet, Monday.com, Asana, ClickUp, Jira ve Azure DevOps gibi popüler görev yönetim araçlarıyla entegrasyonlardan faydalanarak görevler arasındaki ilişkileri ve bağımlılıkları anlayın.

visual-project

Ürün geliştirme iş akışları

Miro’nun düşük çözünürlüklü tel çerçeve oluşturma, tahminler, bağımlılıkları haritalama, özel retrospektifler ve ölçeklenmiş ürün planlamasına yönelik yerleşik becerileri, görsel ve ortak çalışmaya dayalı bir zeminde uçtan uca iş akışlarını yönetmek için Jira ile güçlü iki yönlü eşitleme özelliğiyle tamamlanır.

product-development

İçerik ve veri görselleştirme

Büyük resmi görselleştirin, bağlamı paylaşın ve daha iyi kararlar alın. Dokümantasyondan tasarımlara, anket sonuçlarına, videolara ve canlı verilere kadar teknolojik araçlarınız üzerinden topladığınız tüm eşitlenmiş bilgileri bir Miro panosunda bir araya getirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Miro akıllı bağlantıları aracılığıyla güçlü entegrasyon seçeneklerimizden faydalanmak.

content-data

Miro