Hepsinin yerini alacak tek bir uygulama.
ClickUp, proje yönetimini kolaylaştıran ve ekiplerin kolayca işbilirliği yapmasına olanak sağlayan bir proje yönetim yazılımıdır.ClickUp'ın benzersiz Hiyerarşisi, ihtiyaçlarınıza göre ölçeklenen mükemmel yapıyı oluşturmanıza yardımcı olur. ClickUp'ın her düzeyi, küçük ekiplerden kurumsal şirketlere kadar her şeyi organize etmek için size daha fazla esneklik ve kontrol sağlar.
astronout

ClickUp'a Genel Bakış

ClickUp'ın benzersiz Hiyerarşisi, ihtiyaçlarınıza göre ölçeklenen mükemmel yapıyı oluşturmanıza yardımcı olur. ClickUp'ın her düzeyi, küçük ekiplerden kurumsal şirketlere kadar her şeyi organize etmek için size daha fazla esneklik ve kontrol sağlar.

Önemli olan şeylere daha fazla zaman ayırın.

ClickUp, rutin görevlerinizi otomatikleştirmenizi kolaylaştırır. Önceden oluşturulmuş otomasyon tariflerini kullanın veya bunları ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin, böylece ekibiniz en önemli yere odaklanabilir.

Gününüzü otomatikleştirmenin 100'den fazla yolu.

Yeni görevler oluşturun ve ekibinizde hiç zorlanmadan net SÇP'ler uygulayın. Yüzlerce olasılık ile görevleri otomatik olarak atayın, yorum gönderin, durumları taşıyın ve daha fazlasını yapın.

ClickUp içinde favori araçlarınızı otomatikleştirin.

ClickUp Otomasyonları, her şeyi tek bir paylaşılan iş akışına getirmek için harici uygulamalarla birlikte çalışır ve her ay daha fazla entegrasyon yayınlanır.

200.000'den fazla verimli ekibe katılın

ADOBE LOGO
SCHNEIDER LOGO
 GENERAL ELECTRIC LOGO
ABBOTT LOGO