İşiniz için yeni nesil VoIP

Zadarma, ağır donanım ve kablo masrafları olmadan iş telefon sisteminizi kurmanıza olanak tanır.

arrow arrow

Bulut PBX

Çok yönlü bir iş telefon sistemi oluşturmak için ücretsiz Bulut PBX teklifimizden yararlanın. PBX, Etkileşimli Sesli Yanıt (IVR), Koşullu ve Koşulsuz Çağrı Yönlendirme, Çağrı kaydı ve istatistikleri, konuşma analitiği ve birçok güçlü özelliği destekler. Sezgisel yazılım sihirbazımız ve açık talimatlarımızla, en teknik olmayan bireyler bile sistemi kolayca kurabilir.

globe
> 2 000 000

Dünya çapında 160 ülkede kayıtlı kullanıcılar

hours
24/7

Çok kanallı Müşteri Destek Hizmeti

cash
Yüzde 90'a kadar

Ev veya iş telefon sisteminde tasarruf!

best_seller-ico
15 yılı aşkın

Sürekli iyileştirme

hourglass_sand_top-ico
5 Dakika

Herhangi bir hizmeti kurmak için

hashtag-ico
30 000

Dünya çapında 150 büyük şehirde hızlı ve kolay kurulum ile telefon numaraları

Sanal Numaralar

Çok kanallı sanal telefon numaraları, telefon ekipmanlarına hiçbir şey harcamadan dakikalar içinde dünya genelinde ofisler açmanıza olanak tanır. 100 ülkede sanal numaralar ve müşterilerinizin size ücretsiz arayabilmesi için ücretsiz numaralar sunuyoruz. Sanal telefon numaralarına gelen aramaları çevrimiçi olarak alın veya herhangi bir telefona yönlendirin.

VoIP Aramaları

Zadarma ile uluslararası arama ücretlerinden yüzde 90'a kadar tasarruf edin. Farklı fiyat planları, tüm kullanım seviyeleri için çekici arama paketleri sunar. Ekstra değerli özellikler arasında ücretsiz uluslararası numaralar, saniyelik faturalandırma, arayanın telefon numarasının iletimi (CallerID) ve akıllı telefonlar ve bilgisayarlar için kendi uygulamalarımız bulunur.

crm

Ücretsiz Teamsale CRM

Bu müşteri ilişkileri yönetim sistemi tamamen Bulut PBX ile entegredir. Tarayıcıdan doğrudan aramalar yapın ve alın, müşteri kartları ve görevler oluşturun ve ajanlarınızın verimliliğini takip edin. Ekibinizi yönetin ve işinizi CRM ile doğru şekilde kurun.

İş İletişiminizi Bugünden İtibaren İyileştirin

Zadarma