Kaizen.az ne için?

Kaizen.az, birçok konuda ilginç ve eğitici makalelerin paylaşıldığı yerel bir sitedir. Kaizen.az Ekim 2020'de kurulmuş ve bugüne kadar faaliyetini sürdürmektedir. Başarıya giden yolda bizimle yürü mottosuyla gençleri destekleme yolundadır. Makaleler sitede beş bölümde sürekli olarak paylaşılmaktadır:

  1. Kişisel Gelişim
  2. İş dünyası
  3. Yolculuk
  4. Hikayeler
  5. Filmler

Her bölümde hem eğitici hem de oldukça ilgi çekici çok çeşitli makaleler paylaşılıyor. Burada kendinizi nasıl geliştireceğinizi, ücretsiz kurslar, hatta üniversiteler, kariyerinize nasıl başarılı bir şekilde başlayacağınız, nasıl CV hazırlayacağınız, bir röportajda ne yapacağınız, ucuza seyahat edebileceğiniz bölgeler, ilginç filmler, büyük şirketlerin stratejileri ve stratejileri bulacaksınız.

Ayrıca sitede sadece okumakla sınırlı olmadığınızı da belirtmek gerekir. Lütfen sitede paylaşılan makaleleri okumanın yanı sıra, bize ve kullanıcılara fayda sağlayacağını düşündüğünüz herhangi bir konuda makaleler, kişisel deneyimler ve başarı hikayeleri yazabilir ve paylaşabilirsiniz. Makaleler ekip tarafından onaylandıktan sonra bir gün içinde paylaşılacaktır.

En son haberleri takip etmek için Kaizen.az sitesinin sosyal medya hesaplarını da takip edebilirsiniz.


Website: https://kaizen.az/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/kaizenaz/

Facebook: https://www.facebook.com/kaizenazerbaycan/

Instagram: https://www.instagram.com/kaizen.az/

Telegram: https://t.me/kaizen_az