2005 yılından bu yana başarının adı IdeaSoft

IdeaSoft, web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunmayı ilke edinmiş Türkiye'nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısıdır.

Profesyonel e-ticaret çözümleri üretiyoruz

15 yıldır Türkiye’nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısı olarak yolumuza sağlam adımlarla devam ediyoru`z. Sektör tecrübemizi; doğru bilgi, değişim, işbirliği ve güven ile harmanlayarak e-ticaret ve e-ihracat alanında küresel bir oyuncu olma yolunda ilerliyoruz.

Bizi tercih eden 12.000+ mutlu müşteriye sahibiz

İşini e-ticarete taşımak ve online pazarda büyümek isteyen binlerce müşterimiz için ticareti daha kazançlı hale getiriyoruz. ‘Müşteri odaklı’ çalışma anlayışımız ile beklentileri karşılıksız bırakmayan profesyonel e-ticaret çözümleri üretiyoruz.

180+ kişilik kocaman bir aileyiz

3 kişi çıktığımız bu yolda, bugün kocaman bir aileyiz! IdeaSoft Libadiye Genel Merkez ve BÜDOTEK Teknopark AR-GE ekiplerimizle internetten satış yapmak isteyenler için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Etkinlik ve eğitimlerimiz ile geniş kitlelere ulaşıyoruz

Müşterilerimize sağladığımız ücretsiz panel eğitimlerimizde 2016’dan bu yana 30000+ katılımcıya ulaştık. Türkiye'nin ilk sertifikalı online e-ticaret eğitimini ücretsiz olarak gerçekleştirdik ve 350+ kişiye ulaşarak sertifikalarını verdik.

Yaşadığımız topluma değer katmaya çalışıyoruz.

IdeaSoft olarak, sosyal sorumluluğumuzun bilincindeyiz. E-ticaret Kadınları Projesi ile sektörde kadının gücünü artırmayı amaçlıyoruz. 'E-ticarette engel yok' diyerek e-ticarette engelli bireylerin var olması için elimizden geleni yapıyoruz.

12.000+ e-ticaret sitesinin tercihi:

IdeaSoft

IdeaSoft ile e-ticaret sitesi kurun, internetten satış için en doğru adımı atın.

1. adım :

Kendi e-ticaret sitenizi açın

2. adım :

Yeni müşteriler kazanın

3. adım :

İşinizi büyütün