logo

Yüksek performanslı Linux, bulut, kapsayıcı ve Kubernetes teknolojileri sunmak için topluluk destekli bir yaklaşım kullanarak, dünyanın önde gelen kurumsal açık kaynak çözümleri sağlayıcısıyız. Ödüllü destek, eğitim ve danışmanlık hizmetleriyle ortamlar arasında standartlaşmanıza, bulutta yerel uygulamalar geliştirmenize ve karmaşık ortamları entegre etmenize, otomatikleştirmenize, güvenliğini sağlamanıza ve yönetmenize yardımcı oluyoruz.

Red Hat'in açık,
kapsayıcı kültürü

Açık hibrit bulut

Açık hibrit bulutun gücüne inanıyoruz. Tescilli teknolojiye dayalı bağımsız bulut dağıtımları, bulutların birbirleriyle etkileşime girmesini engeller. Açık bir hibrit bulut stratejisi, açık kaynaklı yazılımın birlikte çalışabilirliğini, iş yükü taşınabilirliğini ve esnekliğini hibrit kurumsal ortamlara getirir.

Linux yönetimi

Red Hat, Linux çekirdeğine en çok katkıda bulunanlardan biridir. Red Hat mühendisleri, kullanım durumunuz ve iş yükünüz ne olursa olsun altyapınızın çalıştığından ve sabit kaldığından emin olmak için işlevselliği, güvenilirliği ve güvenliği artırmaya yardımcı olur.

Dijital dönüşüm

Meritokrasi, topluluk oluşturma ve şeffaflık gibi açık kaynak değerleri, dünyanın iş ve yaşama yaklaşımını değiştiriyor. Red Hat, esneklik ve yenilik için bir temel oluşturan araçlar, ilkeler ve standartlar sunar.

Güvenli Tasarım

API'leri Açmak

24/7 Destek

Yasal Koruma